Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na kartonu adjustovaném na sololitu, 47 x 37 cm, rámováno, signováno vpravo dole O. Kerhart. Malíř převážně krajin, studoval u J. Preislera na AVU v Praze, jeho tvorba se propracovala od expresívně pojatých krajin k harmonické klasicizující formě. Autor viz T 1/478, 2/768, V 3/38, NEČVU 1/346.